УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК КАПІТАЛІВ ПОПОВНИВСЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ ТОПОВИХ ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ

Як повідомляється на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 28 жовтня 2021 року комісією прийнято чергову низку рішень про допуск іноземних цінних паперів до обігу на території України. Зокрема повідомляється про допуск цінних паперів 15 нових іноземних емітентів:

Alphabet Inc., Amazon.com, Inc., CATERPILLAR Inc., Bank of Ameriсa Сorporation, Chevron U.S.A. Inc.,  Citigroup Inc., The Coca-Cola Company, DEERE&Company, CSX Corporation,  EXXON MOBIL Corporation, DOW Inc., INTEL Corporation, The Goldman Sachs Group, Inc.,  McDonald`s Corporation, Johnson&Johnson.

За словами директора ТОВ «Джерело» Лтд Дмитро Бондаренко: «Важко уявити кращі  інструменти для інвестицій, ніж цінні папери топових компаній з величезними капіталізаціями. Наразі у наших клієнтів з’явилась можливість купувати цінні папери таких гігантів як  Amazon.com, McDonald`s Corporation, Johnson&Johnson. І це не тільки можливості для отримання інвестиційного доходу, але й збереження власних коштів. Більшість наших клієнтів вже скористалося можливістю інвестувати в акції інших іноземних емітентів. Наразі за підсумками торгів на Українській біржі за вересень 2021 року наша компанія посіла третє місце серед провідних операторів ринку іноземних цінних паперів. І ми сподіваємось, що це лише початок.»

З повним переліком цінних паперів іноземних емітентів, допущених до обігу на території України можна ознайомитись на офіційному сайті НКЦПФР за посиланням

 

За будь-якими питаннями звертайтеся за номером (044) 2070298

 

Застереження для інвестора.

Інформація, представлена ​​на сайті, не є офертою, пропозицією чи керівництвом до дії і не несе в собі прагнення спонукати Вас до тієї чи іншої угоди чи операції з цінними паперами та фінансовими інструментами

admin